Et meie vahatamisprotseduur oleks võimalikult efektiivne ja mugav, palume järgida järgmisi soovitusi:
Palun veendu, et tuled depilatsiooni puhta nahaga. Soovitame enne seanssi dušši võtta ja piirkond, mida soovite depileerida, korralikult pesta ning koorida. See aitab tagada, et protseduur on võimalikult mugav ja ohutu. Palun ära kreemita oma nahka kuna kreem teen karvad libedamaks ja eemaldamine muutub keeruliemaks.
Menstruatsiooni ajal ei ole soovitatav vahatamisele tulla. Sel ajal on nahk tundlikum ja võivad esineda ebamugavustunne ja valu. Lisaks võib vereeritus tekitada hügieeniprobleeme ning suurendada infektsiooniriski.
Et saavutada parimad tulemused, peaks karva pikkus olema vähemalt 0,5–1 cm. Liiga lühikesed karvad võivad raskendada vahatamist ja vähendada protseduuri efektiivsust. Kui karvad on liiga pikad, soovitame need enne vahatamist lühemaks lõigata.
Vali vahatamise päeval mugavad ja puuvillane aluspesu, et vältida naha ärritust. Eelistage puuvillast materjali, mis laseb nahal hingata ja ei ärrita tundlikku piirkonda.
Joo piisavalt vett enne seanssi, et hoida nahk niisutatuna.
Aitäh, et hoolitsed enda ja oma naha eest! Broneeri oma vahadepilatsioon meie juures.
Kodune hooldus peale vahadepilatsiooni
Vahadepilatsiooni hea ja kauapüsiva tulemuse saavutamiseks on oluline järgida järgmisi tingimusi:
Enne vahadepilatsiooni peavad karvad olema piisavalt pikad , umbes 0.5 cm kuni 1 cm, et vaha saaks neid kinni haarata ja eemaldada. Liiga lühikesi karvu ei saa eemaldada.
Enne protseduuri peaks nahk olema puhas, kuiv ja rasvavaba. Nahka ei tohiks niisutada ega kreemidega määrida, kuna see võib takistada vaha nakkumist karvadesse.
Pärast vahadepilatsiooni tuleks nahka hooldada õrnalt. Kasutage rahustavaid kehakreeme või aloe vera geeli, et vähendada punetust ja ärritust. Samuti on oluline vältida liigset hõõrumist vastavas piirkonnas, higistamist, päikese käes viibimist. Eelista puuvillast pesu.
Vahadepilatsiooni tulemus võib kesta umbes 2-4 nädalat, kuid see sõltub karvade kasvukiirusest ja individuaalsetest teguritest. Korduvate vahatamiste korral nõrgenevad karvad ja nende kasv võib aja jooksul aeglustuda, mis viib pikemalt kestva tulemuseni.
Pärast vahadepilatsiooni on oluline teha vajalikud hooldusprotseduurid, et vältida nahaärritust, punetust või sissekasvanud karvu. Siin on mõned kodused hooldusnõuanded ja -vahendid pärast vahatamist:
Kasuta sobiliku dušigeeli või seebivaba puhastusvahendit, et nahka õrnalt puhastada. Väldi karmide või alkoholil põhinevate toodete kasutamist, kuna need võivad ärritada nahka. Meie soovitame kasutada Lycon dušigeeli, mis rahustab nahka ja parandab naha välimust, sisaldab salitsüülhapet, teepuuõli, sidruni-teepuuõli, amikat ja kummeli.
Selleks, et vältida sissekasvanud karvu, koori nahka regulaarselt. Kasuta õrna kehakoorijat või vahendit, mis sisaldab AHA- või BHA-happeid. Liiga sagedane koorimine võib ärritada nahka. Meie soovitame kasutada suhkrukoorojaid või X-IT INGROWN Solution spreid, mis kergelt koorib ja aitab parandada naha välimust ning vähendada ebamugavustunnet sissekasvanud karvade piirkonnas.
Kui nahk on pärast vahatamist ärritunud või tekib punetust, võid kasutada rahustavaid ja puhastavad tooteid nagu aloe vera geel.
Vahatamise järel võib nahk olla tundlik ja higistamine võib ärritada värskelt vahatatud piirkondi. Seetõttu väldi intensiivset füüsilist tegevust või treeningut esimese päeva jooksul pärast vahatamist.
Vahatatud nahk võib olla tundlik päikese suhtes, seega väldi pikka aega päikese käes viibimist või päevitamist. Kui oled väljas, kanna alati SPF-kaitsega päikesekaitsetooteid, et kaitsta nahka päikesekahjustuste eest.
On oluline meeles pidada, et iga inimese naha reageerimine vahatamisele võib olla erinev. Kui tekib tugev punetus, ärritus või valu, konsulteeri dermatoloogiga. Samuti kasuta alati kvaliteetseid ja sobivaid tooteid vastavalt oma nahatüübile.
Comments